Początek roku zawsze jest czasem przemyśleń, przemian, noworocznych postanowień. U nas również przyszedł czas na zmiany.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę, co pozwoli zaoferować nam kompleksową obsługę firm w zakresie reklamy. Poza oferowaną dotychczas reklamą na pojazdach wprowadzamy nowe usługi: produkcja szyldów i banerów reklamowych, poligrafia oraz projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych.

Nie zmienia się tylko to co najważniejsze – wysokiej jakości materiały do realizacji Państwa zleceń. Jako autoryzowany instalator firmy Arlon dalej drukujemy na najlepszych foliach polimerowych (Arlon 4600LX) i wylewanych (Arlon DPF6100XLP oraz Arlon SLX).

Przebudowaliśmy również naszą stronę internetową. Będziemy tutaj zamieszczac aktualne informacje o naszych pracach, ciekawych wydażeniach, promocjach itp.

Dodaliśmy również dział "Pytania i odpowiedzi" - powstanie tutaj swoista baza wiedzy. Możecie Państwo wysyłać nam pytania na które z przyjemnością odpowiemy w tym dziale.

Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Do zobaczenia!

copyright © 2016-18 by makowski.pl

Porozmawiaj z nami :-)